Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro 23. 01. 2022 - 22. 02. 2022

Výstava výtvarných prací dětí z MŠ a ZŠ

1. leden 09:00 - 31. leden 19:00

Soutěž – Hra králíčka Lancelota

1. leden 09:00 - 31. leden 19:00

Výstava – Afrika objektivem Silvestra Szabó

1. leden 09:00 - 31. leden 19:00

Soutěž Knihožroutek 2022

3. leden 09:00 - 31. leden 19:00

Myši patří do nebe

23. leden 15:00 - 23. leden 16:30

Zpívej 2

23. leden 15:00 - 23. leden 17:00

GIACOMO PUCCINI: TOSCA

23. leden 17:00 - 23. leden 20:15

Srdce na dlani

23. leden 17:30 - 23. leden 19:15

Spider-Man: Bez domova

23. leden 19:30 - 23. leden 22:00

Spencer

24. leden 17:30 - 24. leden 19:30

Vřískot

24. leden 20:00 - 24. leden 22:00

Duna

25. leden 18:00 - 25. leden 20:30

Zbožňovaný

26. leden 15:00 - 26. leden 16:45

Encanto

26. leden 17:30 - 26. leden 19:30

Čas

26. leden 17:30 - 26. leden 19:30

Srdce na dlani

26. leden 20:00 - 26. leden 21:45

Bookstart v knihovně

27. leden 10:00 - 27. leden 11:00

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

27. leden 15:30 - 27. leden 17:30

Šťastný nový rok 2: Dobro došli

27. leden 17:30 - 27. leden 19:30

Hrdina

27. leden 18:00 - 27. leden 20:15

Zlato

27. leden 20:00 - 27. leden 21:30

Moje krásná příšerka

28. leden 17:30 - 28. leden 19:15

Vřískot

28. leden 20:00 - 28. leden 22:00

Sokol Karviná B – Labrador Ostrava

28. leden 20:00 - 28. leden 23:00

Velký červený pes Clifford

29. leden 15:00 - 29. leden 16:45

HC Falcons Sokol Karviná – Rožnov p.Radhoštěm

29. leden 17:00 - 29. leden 20:00

Srdce na dlani

29. leden 17:15 - 29. leden 19:00

Ulička přízraků

29. leden 19:30 - 29. leden 21:45

Moje krásná příšerka

30. leden 14:45 - 30. leden 16:30

Spider-Man: Bez domova

30. leden 17:00 - 30. leden 19:30

Srdce na dlani

30. leden 20:00 - 30. leden 21:45

S vysvědčením do knihovny.

31. leden 09:00 - 31. leden 18:00

Pololetní radovánky

31. leden 09:00 - 31. leden 17:00

Spencer

31. leden 17:30 - 31. leden 19:30

Zlato

31. leden 20:00 - 31. leden 21:45

Výstava: Z luk, lesů a hor

1. únor 08:00 - 28. únor 18:00

VIII. Międzypokoleniowy Turniej Gier – Chińczyk

1. únor 08:00 - 28. únor 18:00

Výstava: Z trugły našej starki

1. únor 08:00 - 28. únor 17:00

Olympiáda - zábavný kviz ze světa sportu

1. únor 08:00 - 28. únor 18:00

Soutěž - Knihovnický uzel

1. únor 08:00 - 28. únor 18:00

Kalendárium – Jan Skácel

1. únor 09:00 - 28. únor 19:00

SOUTĚŽ – "Víš, co čteš?"

1. únor 09:00 - 28. únor 19:00

Výstava výtvarných prací dětí z MŠ a ZŠ

1. únor 09:00 - 28. únor 19:00

Výtvarná dílnička – Pokojíček pro krtka

1. únor 16:00 - 1. únor 17:00

Srdce na dlani

1. únor 17:30 - 1. únor 19:15

Ulička přízraků

1. únor 19:30 - 1. únor 21:45

Moje slunce Mad

2. únor 17:30 - 2. únor 19:00

Tlapková patrola ve filmu

2. únor 17:30 - 2. únor 19:00

HC Falcons Sokol Karviná - SK Horní Benešov

2. únor 18:00 - 19. únor 21:00

Hedvábná stezka

2. únor 18:00 - 2. únor 20:00

HCB Karviná – HC Robe Zubří

2. únor 18:00 - 2. únor 20:00

Šťastný nový rok 2: Dobro došli

2. únor 19:30 - 2. únor 21:00

Výstava: Walter Taszek – Digitální tvorba

3. únor 08:00 - 29. březen 18:00

BOOKSTART - Pohádky pod peřinou

3. únor 10:00 - 3. únor 11:00

Krotitelé duchů: Odkaz

3. únor 17:30 - 3. únor 19:45

C'mon C'mon

3. únor 18:00 - 3. únor 20:00

Srdce na dlani

3. únor 20:00 - 3. únor 21:45

Mimořádná událost

4. únor 17:30 - 4. únor 19:30

Moonfall

4. únor 20:00 - 4. únor 22:00

Velký červený pes Clifford

5. únor 14:45 - 5. únor 16:15

Spider-Man: Bez domova

5. únor 17:00 - 5. únor 19:30

TJ Sokol Karviná - Jiskra Kyjov

5. únor 18:00 - 5. únor 20:00

HCB Karviná – TJ Cement Hranice

5. únor 18:00 - 5. únor 20:00

Mimořádná událost

5. únor 20:00 - 5. únor 22:00

TJ Sokol Karviná - Slávia Kroměříž

6. únor 13:15 - 6. únor 15:15

Moje krásná příšerka

6. únor 15:30 - 6. únor 17:30

Mimořádná událost

6. únor 17:45 - 6. únor 19:45

Zlato

6. únor 20:00 - 6. únor 21:30

Setkání u knihy

7. únor 17:00 - 7. únor 19:00

Srdce na dlani

7. únor 17:30 - 7. únor 19:15

Vřískot

7. únor 19:30 - 7. únor 21:30

Klub dyskusyjny: „Warsztaty quillingu”

8. únor 09:00 - 8. únor 12:00

Moonfall

8. únor 17:30 - 8. únor 19:30

Mimořádná událost

8. únor 20:00 - 8. únor 22:00

Šťastný nový rok 2: Dobro došli

9. únor 15:00 - 9. únor 16:30

Duran

9. únor 17:30 - 9. únor 19:00

Rozbitý robot Ron

9. únor 17:30 - 9. únor 19:30

Srdce na dlani

9. únor 20:00 - 9. únor 21:30

Beseda: Richard Konkolski - český mořeplavec

10. únor 17:00 - 10. únor 19:00

Láska pod kapotou

10. únor 18:00 - 10. únor 19:30

HC Falcons Sokol Karviná - Wolwes Český Těšín

11. únor 18:00 - 11. únor 21:00

TJ Sokol Karviná - Slávia Havířov

11. únor 20:00 - 11. únor 22:00

TJ Sokol Karviná - UP Olomouc

12. únor 09:00 - 12. únor 11:00

MFK Karviná - FK Jablonec

13. únor 15:00 - 13. únor 17:00

Moře kouzel

13. únor 16:00 - 13. únor 17:30

P. I. Čajkovskij: Labutí jezero

13. únor 18:00 - 13. únor 20:30

Bookstart: Svět zvířat

15. únor 10:00 - 15. únor 11:00

Knihovnická dílna - Svícen Sněhulák

16. únor 15:30 - 16. únor 17:00

Hranice odvahy

16. únor 17:30 - 16. únor 19:15

Hrdý Budžes

16. únor 19:00 - 16. únor 22:00

Gump – pes, který naučil lidi žít

17. únor 15:00 - 17. únor 16:30

Utéct

17. únor 18:00 - 17. únor 19:30

„Zpěváci na zámku“

17. únor 18:00 - 17. únor 21:00

Bookstart: Šmoulování

18. únor 10:00 - 18. únor 11:00

HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek

19. únor 18:00 - 19. únor 20:00

XIX. Slovenský ples

19. únor 19:00 - 19. únor 23:59

Strašfuňákovo léčení

20. únor 16:00 - 20. únor 18:00

Jarka Rybová – keramická tvorba „Jak šel čas“

22. únor 09:00 - 30. březen 19:00

Chorvatsko přes hory k Jadranu

22. únor 18:00 - 22. únor 20:00

1 3 4 5 6      ››