Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro 18. 09. 2019 - 18. 10. 2019

Nábor dětí od 5 let

1. září 08:00 - 30. září 18:00

Zbigniew Kubeczka – výstava ex libris

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Nábor nových žáků od 5 let věku

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Kalendárium: panelová výstava

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Soutěž – Mozkobuzení

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Soutěž: Poznáš mě!

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Soutěž: Chci být ilustrátor!

1. září 09:00 - 30. září 19:00

Putujeme Karvinou

2. září 08:00 - 30. září 16:00

Začínáme s PC pro začátečníky

2. září 10:00 - 30. září 11:30

Pondělní internetová setkání

2. září 10:00 - 30. září 11:30

Kurz internetu pro začátečníky i mírně pokročilé

2. září 12:30 - 30. září 14:00

Kurz práce s počítačem pro pokročilé

3. září 12:30 - 24. září 14:00

Začínáme s PC pro pokročilé

4. září 10:00 - 2. říjen 11:30

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

5. září 12:30 - 26. září 14:00

Konverzace uměním

10. září 16:00 - 25. září 19:00

Dny otevřených dveří

11. září 15:00 - 18. září 17:00

Ukázkové lekce kroužků pro děti 0-5 let.

16. září 08:00 - 20. září 16:00

Kurz trénování paměti

17. září 10:00 - 15. říjen 18:30

Zlatokopky

17. září 17:30 - 18. září 19:15

Farmářské trhy

18. září 09:00 - 18. září 17:00

S knížkou do života: Interaktivní hry

18. září 10:00 - 18. září 12:00

Florencino knihkupectví

18. září 17:30 - 18. září 19:30

Tlapková patrola

18. září 17:45 - 18. září 19:00

Výstava: Sklizeň ohrožena!

19. září 08:00 - 31. prosinec 13:00

Teroristka

19. září 15:00 - 19. září 17:00

Klavírní odpoledne

19. září 15:30 - 19. září 19:00

Rambo: Poslední krev

19. září 17:30 - 21. září 22:00

Bílý bílý den

19. září 18:00 - 19. září 19:45

Scény z manželského života

19. září 19:00 - 19. září 22:00

Román pro pokročilé

19. září 20:00 - 21. září 19:30

Polsko-český cyklistický přeshraniční závod

21. září 09:00 - 21. září 18:00

Psí kusy

21. září 15:45 - 22. září 16:30

Hodinářův učeň

21. září 17:00 - 21. září 18:45

Tenkrát v Hollywoodu

21. září 19:00 - 21. září 21:45

HCB Karviná – Kopřivnice

22. září 10:30 - 22. září 12:30

Josef Kratochvíl a Aneta Ručková (CZ) - varhany a zpěv

22. září 16:00 - 22. září 19:00

Panství Downton

22. září 17:00 - 25. září 21:35

Ad Astra

22. září 19:30 - 23. září 19:30

Bookstart – Večerníčkovy postavičky

23. září 10:00 - 23. září 12:00

Posezení u cimbálu

23. září 15:30 - 23. září 18:30

Román pro pokročilé

24. září 17:00 - 24. září 18:40

Podróże marzeń: Władysław Paweł Kliś

24. září 17:00 - 24. září 19:00

Nabarvené ptáče

24. září 19:00 - 24. září 22:00

Yesterday

25. září 15:00 - 25. září 17:00

Duo Adamis

25. září 15:00 - 25. září 19:00

Kouzelný park

25. září 17:30 - 30. září 19:00

Rok opice

25. září 17:30 - 25. září 19:30

Klavírní odpoledne

26. září 15:30 - 26. září 18:30

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

26. září 15:30 - 26. září 19:00

Princ Krasoň

26. září 17:45 - 26. září 19:15

Deštivý den v New Yorku

26. září 18:00 - 26. září 19:35

Přes prsty

26. září 20:00 - 26. září 21:45

Tajný život mazlíčků 2

27. září 13:30 - 30. září 15:00

Tajný život mazlíčků 2

27. září 13:30 - 27. září 15:00

Konverzace uměním: Koncert Klement Słowioczek a Ta Grupa

27. září 17:00 - 27. září 20:00

Román pro pokročilé

27. září 17:45 - 27. září 19:30

Rambo: Poslední krev

27. září 20:00 - 28. září 19:45

Sokol Karviná B - Restart Havířov

27. září 20:00 - 27. září 22:00

Sokol Karviná – NH MOAP Ostrava

28. září 09:00 - 28. září 13:00

Princ Krasoň

28. září 15:30 - 29. září 17:00

MFK Karviná – Opava

28. září 17:00 - 28. září 19:00

Národní třída

28. září 20:00 - 29. září 18:35

Sportovní den a charitativní běh Karviná RUN 2019

29. září 12:00 - 29. září 18:00

To Kapitola 2

29. září 19:00 - 29. září 21:50

Nejkrásnější operetky sólistů NDMS

30. září 15:30 - 30. září 19:00

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

30. září 15:30 - 30. září 19:00

Svatý Václav mezi námi

30. září 15:30 - 30. září 17:00

Ad Astra

30. září 20:00 - 30. září 22:00