Rezervační systém - objednejte se online

Objednejte si vaši návštěvu pro vyřízení některých záležitostí na magistrátu a ušetřete čas. Rezervační systém je propojen s vyvolávacím systémem v budově "C", ul. Karola Śliwky 50/8a. Pokud potřebujete vyřídit záležitost, která není zahrnuta do rezervačního systému, můžete si domluvit návštěvu s konkrétním zaměstnancem telefonicky nebo e-mailem.


Vyberte ze seznamu činností jakou záležitost budete chtít vyřídit, pak označte termín návštěvy v zobrazeném kalendáři a po zadání jména a e-mailové adresy vám bude přiděleno rezervační číslo. S tímto číslem se v uvedený den a hodinu dostavte na příslušné pracoviště a zadejte vaše rezervační číslo do terminálu vyvolávacího systému. Terminál vám vydá pořadový lístek pro přepážku. Na přepážku budete voláni ihned jako další klient v pořadí.

Pokud jste si objednali vaši návštěvu v rezervačním systému a nemůžete přijít, zrušte vaši rezervaci co nejdříve! Uvolníte tím termín jinému klientovi.

 

 Vstup do rezervačního systému  (budete přesměrováni na stránku provozovatele systému kadlecelektro.cz)

 

Informace ke zpracování osobních údajů:

Správcem osobních údajů je statutární město Karviná (IČO: 00297534).

Provozovatelem systému a zpracovatelem osobních údajů je firma Kadlec - elektronika, s.r.o. (IČO: 25518402).

Kategorie zpracovávaných osobních údajů: jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonní číslo (nepovinně).

Výše uvedené osobní údaje budou zpracovávány na základě čl. 6, odst. 1 písm. a) Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vytvořením rezervace udělujete souhlas se zpracováním svých osobních údajů pro konkrétní účel jímž je poskytnutí přednostního obsloužení ve vyvolávacím systému správce. Existence záznamu v rezervačním systému je považována za doložení souhlasu se zpracováním osobních údajů podle čl. 7 GDPR. Svůj souhlas se zpracováním osobních máte právo kdykoliv odvolat. Odvolání provedete zrušením své rezervace.