One-stop-shop pomáhá, přijďte k nám konzultovat své podnikatelské záměry

img-0139.jpg Karviná nabízí živnostníkům a podnikatelům poradenství.


logo-bg.png

Karviná i nadále provozuje informační a konzultační servis pro místní podnikatele, kteří potřebují poradit v začátcích svého podnikání. Podnikatelům pomáhají konzultanti v one-stop-shopu, kteří jej dokáží spolehlivě nasměrovat k informacím o aktuálních možnostech podpory a s přípravou žádostí do regionálních, státních i evropských programů. Podnikatelé mohou konzultovat své podnikatelské záměry jak osobně, tak také telefonicky nebo online. Služba je dostupná pro místní živnostníky a podnikatele na adrese Poštovní 615/9 v Karviné-Fryštátě, v budově Business Gate, v době od 08:00 do 16:00 hodin každý čtvrtek.

Informační a konzultační servis one-stop-shopu obstarávají zkušení konzultanti, kteří na elektronické dotazy podnikatelů odpoví spolehlivě nejpozději do druhého pracovního dne. Využít osobní nebo telefonické konzultace je možné každý čtvrtek od 8:00 do 16:00 hod. Podnikatelé si mohou také rezervovat termín konzultace nebo poslat svůj dotaz online, a to na adresu info@businessgate_cz, tel. +420 596 387 368.

Servis pro statutární město Karviná zajišťují konzultanti ze společností BeePartner a RPiC-ViP a navazuje na dřívější služby kontaktního centra v Business Gate Karviná , které už od roku 2016 poskytuje konzultace projektových záměrů a dotačních příležitostí místním podnikatelům. Máte-li chuť podnikat, nebo jste již začali a potřebujete se posunout dál, neváhejte a kontaktujte pracovníky one-stop-shopu.

 

Business Gate