Komise

Rada města Karviné zřídila 11 komisí jako své iniciativní a poradní orgány.


Komise sociální

  • Ing. Pavel Mikula - předseda
  • Anna Martinková
  • Eugenie Hanusová
  • Jana Moczydlanová
  • Helena Mojžyšková
  • Mgr. Andrea Ristovská
  • Martin Bojko

 

Komise zdravotní

  • MUDr. Tomáš Canibal - předseda
  • MUDr. Radek Sušil
  • MUDr. Zdeněk Vojkůvka
  • Mgr. Kateřina Hujíková
  • MUDr. Bohdan Kufa
  • Robert Buša
  • PharmDr. Robert Bartas

 

Komise životního prostředí

  • Mgr. Tomáš Javorčík - předseda
  • Mgr. Kateřina Hujíková
  • Josef Korzonek
  • Petr Bury
  • Ing. Pavel Kaláč
  • Ing. Martin Valim
  • Ing. Zuzana Blatoňová

 

Komise majetková

  • Mgr. Aleš Hujík - předseda
  • Bc. Jan Šimerda
  • Radim Slíva
  • Danuta Kwiczalová
  • Bc. Žaneta Gebauerová
  • Bc. Lucie Malyszová
  • mgr. Bc. Marie Pollaková

 

Komise dopravy

  • Josef Majewski - předseda
  • Josef Skybský
  • Dana Niemcová
  • Tomaš Gallik
  • Ing. Radek Podstawka
  • Petr Slezák
  • Ing. Martin Blatoň, Ph.D.
  • Ing. Vladimír Polášek
  • Emil Dostál
  • PhDr. Martin Dyskiewicz
  • Petr Polanský 

 

Komise pro architekturu a územní rozvoj

  • Ing. Vladimír Franta - předseda
  • Ing. Tomáš Martinek
  • Bc. Šárka Jendryščíková
  • Ing. Ladislav Šincl
  • Ing. Ondřej Brdíčko
  • Tomáš Dubský
  • Vlastimil Vácha

 

Komise SMART CITY

  • Ing. Petr Koval - předseda
  • Ing. Miloš Jendryščík, Ph.D.
  • Mgr. Tomáš Javorčík
  • Mgr. Wieslaw Farana
  • Mgr. Natálie Müllerová
  • Ing. Michal Ruman
  • Lukáš Němeček

 

Komise pro výchovu, vzdělání a kulturu

  • Mgr. Zdeněk Jelínek - předseda
  • Mgr. Barbora Bičejová
  • Mgr. Michal Klos
  • Naděžda Antalová
  • Mgr. Antonín Petráš
  • Mgr. Iveta Hudzietzová
  • Mgr. Petr Juras
  • MgA. Tomáš Oslizlok
  • Martina Orgoníková, DiS.

 

Komise sportovní

  • Petr Hort - předseda
  • Kamil Kuchejda
  • Jaroslav Hudeček
  • Roman Nevrla
  • Mgr. Miloš Kučera
  • Eduard Muryc
  • René Kempny
  • Dalibor Boniatti
  • Tomáš Pavlíček
  • Bronislav Drobný
  • Ing. Otakar Kotyza

 

Komise bezpečnostní a prevence

  • Petr Osif - předseda
  • Petr Madea
  • Eduard Matykiewicz
  • Břetislav Kantor
  • Dr. Ing. Richard Oleownik
  • Ondřej Raszyk
  • Bc. Jiří Holovka
  • Michal Klus
  • Mgr. Andrzej Szyja
  • Petr Slezák
  • Ing. Wanda Stolarzová

 

Zkušební komise pro zajištění přípravy a průběhu zkoušek provozovatelů a řidičů taxislužeb dle OZV 9/2007

  • Bc. Miloslav Pawlica - předseda
  • Bc. Pavlína Malyszová, DiS.
  • Ing. Lumír Marszalek
  • Ing. Gabriela Monczková
  • Jana Ochodková

 

 

Další informace

Ke stažení: