Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro únor 2018

Výročí 750 let Karviné očima dětí

1. únor 15:00 - 1. únor 18:00

Výročí 750 let Karviné očima dětí

8. únor 15:00 - 8. únor 18:00

Výročí 750 let Karviné očima dětí

15. únor 15:00 - 15. únor 18:00

Výročí 750 let Karviné očima dětí

22. únor 15:00 - 22. únor 18:00

Výstava díla Petra Bezruče

14. září 17:00 - 25. únor 16:00

Od tří králů do popeleční středy

5. leden 08:00 - 14. únor 16:00

Co nevíš o Petru Bezručovi

8. leden 08:00 - 25. únor 16:00

Moje město

8. leden 08:00 - 25. únor 16:00

„Porwani przez Lwów“

1. únor 08:00 - 28. únor 17:00

Moje město

1. únor 08:00 - 25. únor 16:00

Co nevíš o Petru Bezručovi

1. únor 08:00 - 25. únor 16:00

Život a dílo Petra Bezruče

1. únor 08:00 - 15. únor 16:00

Od tří králů do popeleční středy

1. únor 08:00 - 14. únor 16:00

Karviná v pověstech

1. únor 08:00 - 25. únor 16:00

Nejkrásnější pověsti

1. únor 08:00 - 25. únor 16:00

Z pohádky do pohádky

1. únor 09:00 - 28. únor 19:00

Filmová představení kina EX na měsíc únor 2018

1. únor 09:00 - 28. únor 23:00

Kalendárium - František I. Rakouský

1. únor 09:00 - 28. únor 19:00

Chvála bláznovství

2. únor 19:00 - 2. únor 21:00

Sokol Karviná B - Basket Opava

2. únor 20:15 - 2. únor 22:15

O Budulínkovi

4. únor 16:00 - 4. únor 18:00

Retrohrátky v knihovně

5. únor 10:00 - 9. únor 11:30

Květy paní operety

5. únor 15:30 - 5. únor 18:00

Klub dyskusyjny

6. únor 09:00 - 6. únor 12:00

Balónová mísa na poklady

6. únor 16:00 - 6. únor 19:00

"Bezpečný internet"

6. únor 16:00 - 6. únor 19:00

Setkání u knihy

6. únor 17:00 - 6. únor 19:00

Japonsko – od ostrova Kjušú po Tokio

6. únor 18:00 - 6. únor 20:00

Jak Anička o masopustu ke štěstí přišla

7. únor 10:00 - 7. únor 11:30

Cesta kolem světa s Jirkou Erlebachem

7. únor 15:30 - 7. únor 18:00

Klavírní melodie

8. únor 15:30 - 8. únor 18:00

Valentýnský víkend na zámku Fryštát

10. únor 10:00 - 11. únor 17:00

Valentýnský turnaj judo Karviná – benjamínci

10. únor 10:00 - 10. únor 16:00

XVI. Slovenský ples

10. únor 19:00 - 10. únor 23:59

HCB Karviná - Talent ROBSTAV M.A.T. Plzeň

11. únor 10:30 - 11. únor 12:30

Posezení u cimbálu

12. únor 15:30 - 12. únor 18:00

Klavírní melodie

15. únor 15:30 - 15. únor 18:00

Koncert „Housle a akordeon“

16. únor 17:30 - 16. únor 20:00

Lázeňské zabijačkové hody

17. únor 10:00 - 17. únor 21:00

Sokol Karviná - BK Vyškov

17. únor 15:00 - 17. únor 19:00

Království na severním pólu

18. únor 16:00 - 18. únor 19:00

Divadlo „Ljuba, žena která ví"

19. únor 15:30 - 19. únor 18:00

Výstava Romany Taszkové – obrazy

20. únor 17:00 - 4. duben 17:00

Celostátní přehlídka dětských recitátorů 2018

21. únor 08:00 - 21. únor 17:00

Zdravý životní styl

21. únor 15:30 - 21. únor 18:00

Klavírní melodie

22. únor 15:30 - 22. únor 18:00

Šperky z lásky

22. únor 16:00 - 22. únor 18:30

HbK Karviná - HBC Hradec Králové

23. únor 14:00 - 23. únor 16:30

Sluníčkový karneval

23. únor 16:30 - 23. únor 18:30

Plesá celá knihovna

23. únor 17:00 - 23. únor 19:00

Sokol Karviná B - Labrador Ostrava A

23. únor 20:15 - 23. únor 22:15

Sokol Karviná - UP Olomouc

24. únor 15:30 - 24. únor 17:30

Sokol Karviná - TJ Šumperk

24. únor 18:00 - 24. únor 20:00

Sokol Karviná – BK Krnov

25. únor 11:00 - 25. únor 13:00

MFK Karviná - FC Fastav Zlín

25. únor 15:00 - 25. únor 17:00

Nejkrásnější operetky sólistů NDMS

26. únor 15:30 - 26. únor 18:30

Beseda s Arnoštem Vašíčkem

27. únor 17:00 - 27. únor 19:00

Historie lázeňství Mgr. Kolková

28. únor 15:30 - 28. únor 17:30

Zamilovaný sukničkář

28. únor 19:00 - 28. únor 21:30

Čtenář roku 2018

2. leden 09:00 - 30. prosinec 19:00