Zápisy do základních škol

zápis_ilu.jpg Karvinské základní školy vypsaly termíny zápisů do 1. tříd pro školní rok 2019/2020.


zápis_ilu.jpg

08.03.2019 – Zápisy začínají od 02.04.2019 a poběží postupně až do konce měsíce v termínech uvedených v tabulce níže.

V úterý 14.05.2019 budou probíhat zápisy do mateřských škol. Kapacita škol a školek ve městě je dostatečná. U mateřinek máme nyní rezervy cca 200 dětí, kdy největší kapacitu mají školky v městských částech Mizerov a Hranice. Město tak rodičům umožní splnit zákonnou povinnost zapsat dítě do posledního předškolního roku.

Bližší informace k zápisům najdete na jednotlivých školách a školkách.

 

Název organizace

Sídlo

organizace

Ředitel

Telefon

Den a hodina zápisu

Základní škola a Mateřská škola Borovského,
Karviná, příspěvková organizace
Ve Svahu 775
Karviná-Ráj
PSČ 734 01
Mgr. Libor Stáňa
596312476
09.04.2019
od 09:00 do 17:00
10.04.2019
od 09:00 do 17:00
Základní škola a Mateřská škola Prameny,
Karviná, příspěvková organizace
Prameny 838
Karviná-Ráj
PSČ 734 01
Mgr. Dagmar Glatzová
596312179
02.04.2019
od 08:00 do 18:00
Základní škola  a Mateřská škola Školská,
Karviná, příspěvková organizace
Školská 432
Karviná-Ráj
PSČ 734 01
Mgr. Iva Hefnerová
596311777
09.04.2019
od 12:30 do 17:00
10.04.2019
od 09:00 do 17:00
Základní škola a Mateřská škola U Lesa,
Karviná, příspěvková organizace
U Lesa 713
Karviná-Ráj
PSČ 734 01
Mgr. Jana Petrová
596311487
09.04.2019
od 10:00 do 17:00
10.04.2019
od 08:00 do 17:00
Základní škola  a Mateřská škola Cihelní,
Karviná, příspěvková organizace
Cihelní 1666
Karviná-Nové Město
PSČ 735 06
Mgr. Zdeněk Jelínek
596311297
03.04.2019
od 10:00 do 17:00
04.04.2019
od 10:00 do 17:00
Základní škola a Mateřská škola Dělnická,
Karviná, příspěvková organizace
Sokolovská 1758/1
Karviná-Nové Město
PSČ 735 06
Mgr. Petr Juras
597578941-3
02.04.2019
od 09:00 do 17:00
03.04.2019
od 09:00 do 16:00
Základní škola a Mateřská škola Družby,
Karviná, příspěvková organizace
tř. Družby 1383
Karviná-Nové Město
PSČ 735 06
Mgr. Andrzej Szyja
596311317
03.04.2019
od 12:00 do 17:00
Základní škola a Mateřská škola Majakovského,
Karviná, příspěvková organizace
Majakovského 2219
Karviná-Mizerov
PSČ 734 01
Mgr. Roman Hamrus
596311196
09.04.2019
od 09:00 do 17:00
10.04.2019
od 09:00 do 17:00
Základní škola a Mateřská škola U Studny,
Karviná, příspěvková organizace
Centrum 2290/14
Karviná-Mizerov
PSČ 734 01
Mgr. Martin Bandor
596311873
09.04.2019
od 09:00 do 17:00
10.04.2019
od 12:00 do 17:00
Základní škola  a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím - Szkoła Podstawowa i Przedszkole, Karviná, příspěvková organizace
Dr. Olszaka 156/2
Karviná-Fryštát
PSČ 733 01
Mgr. Tomasz Śmilowski
596317672
11.04.2019
od 13:00 do 17:00
Základní škola a Mateřská škola Mendelova,
Karviná, příspěvková organizace
Einsteinova 2871/8
Karviná-Hranice
PSČ 733 01
Mgr. Bohumil Zmrzlík
596311919
03.04.2019
od 14:30 do 17:30 
Základní škola a Mateřská škola Slovenská,
Karviná, příspěvková organizace
Slovenská 2936/61
Karviná-Hranice
PSČ 733 01
Mgr. Michael Klos
596311294
02.04.2019
od 09:00 do 18:00
03.04.2019
od 12:00 do 18:00