Jednorázový příspěvek 5000 korun vyřídíte na CzechPOINTu

Budova C_02.jpg Pro tento účel je pracoviště napojeno na vyvolávací i rezervační systém.


Czech point_02.jpg

15.08.2022 – Na pracovišti CzechPOINT magistrátu v budově C na ulici Karola Śliwky 50/8a v Karviné-Fryštátě je možné od pondělí 15. srpna 2022 přijímat žádosti o jednorázový příspěvek 5.000 korun na dítě. Příjem žádostí na pracovišti CzechPOINT je určen občanům, kteří v červenci nepobírali přídavek na dítě. Pokud jste v červenci pobírali přídavek na dítě, které nedosáhlo před 2. srpnem dospělosti, pak tento jednorázový příspěvek 5.000 korun dostanete automaticky a nemusíte o nic žádat.

 Z důvodu očekávaného vytížení pracoviště CzechPOINT přistoupil magistrát k organizačním úpravám. Přepážky CzechPOINTu a podatelny jsou nyní zahrnuty do vyvolávacího systému a předem si musíte vyzvednout lístek s pořadovým číslem stejně jako na jiných obsluhovaných přepážkách.

 Pro zvýšení komfortu využijte také rezervační systém a svou návštěvu na CzechPOINTu si předem rezervujte. Rezervace jsou přijímány na neúřední dny úterý a čtvrtek.

Žádost můžete podat i elektronicky v pohodlí domova, všem náležitostem podání se podrobně věnuje článek redakce Seznam.cz.

Pokud potřebujete pouze předat své podání na podatelnu, můžete bez čekání využít sběrný box umístěný před podatelnou.