KÁJA a BAMBULÁČEK – Bambulková Párty

1. 04. 2023, 17:00 - 1. 04. 2023, 19:00

Typ: Jiné akce

Organizátor: MěDK Karviná

Místo konání: velký sál MěDK

Kdo rád tančí, zpívá, skáče a dovádí, ten na Bambulkové párty nesmí chybět! Párty plná barev, světel a hlavně tance a zábavy nenechá sedět žádného malého, ani velkého fanouška Káji a Bambuláčka. Můžete se těšit na program, jehož součástí jsou soutěže, bláznivé kostýmy, oblíbené písničky (jako například Kulička, Lama dance a Dalmatin), ale i písničky úplně nové.

STANDARDNÍ VSTUPENKA - zahrnuje vstup na Kája a Bambuláček Bambulkovou Párty.

MEET & GREET VSTUPENKA - zahrnuje vstup na Kája a Bambuláček Bambulkovou Párty + vstup na uzavřené setkání s Kájou a Bambuláčkem po koncertě + unikátní Meet & Greet plakát A3 (Dospělý doprovod bude na M&G vpuštěn se standardní vstupenkou).

Pořadatelem koncertu je Kawaii Production s.r.o., své dotazy můžete zasílat na e-mail produkce@kawaiiproduction.cz. Vstupenky prodáváme výhradně prostřednictvím Ticketportal.cz, varujeme před překupníky nabízející předražené vstupenky, u kterých neexistuje záruka pravosti.

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK (dospělý i každé dítě bez rozdílu věku) musí mít platnou vstupenku!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!

Další info: slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO / zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE.

Předprodej vstupenek: WWW.AKCICKY.CZ zde: https://kawaii.enigoo.cz/app/kajaabambulacek/events/124

přes Ticketportal zde: https://www.ticketportal.cz/nevent/Kaja-a-Bambulacek?idp=1374965

Délka představení: cca 60 minut (+ Meet & Greet pro držitele M&G vstupenek)