4TET - NOVÝ TERMÍN

3. 04. 2023, 19:00 - 3. 04. 2023, 21:00

Typ: Hudba

Organizátor: MěDK Karviná

Místo konání: velký sál MěDK

NÁHRADNÍ TERMÍN KONCERTU: 3. 4. 2023

Pokud Vám náhradní termín představení nevyhovuje, zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně MěDK Karviná nebo kina Centrum nejpozději 14 dní před akcí. V případě, že jste využili nákup on-line, budou Vám peníze zaslány zpět na účet, a to po sdělení kódu transakce, variabilního symbolu, jména a příjmení, na které byly vstupenky zakoupeny. Tyto informace zašlete na e-mail: jana.kominkova@medk.cz.

4TET Koncert, verze V.

Vokální seskupení 4TET již téměř 20 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady.

Verze V., kterou připravil se 4TETem stejný tým, jako verze předešlé, je scénicky a obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev vokálního seskupení, který se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.

Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké "taneční" výkony některých aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou.  

 

4TET

tenor - David Uličník

baritone 1 - Jiří Korn

baritone 2 - Jiří Škorpík

bass - Dušan Kollár